Gaziemir Sarnıç’ta bulunan Özel Papatya Anaokulu, uzun yıllardır deneyimli öğretmenleri ile çocuklar için kusursuz bir anaokulu deneyimi imkanı sunuyor. Özel Papatya Anaokulu’nda İzmir Son Fırsat’a özel yeni dönem kayıtlarında %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Morbi vitae purus dictum, ultrices tellus in, gravida lectus.

FİRMA

Özel Papatya Anaokulu

TELEFON

0232 252 40 41

YER

Gaziemir

HİZMET

Anaokulu Eğitimi

KİŞİ GÖRÜNTÜLEDİ

1047

Fırsat Detayları

Özel Papatya Anaokulu, 2014 yılından bu yana M.E.B.’na bağlı olarak eğitim sürecine  devam etmektedir. Özel Papatya Anaokulu’nda, öğrenciler, bilgiyi ezbere dayalı olarak değil, araştırarak, sorgulayarak, yaparak ve yaşayarak edinirler. Çocuklar, öz disiplini ve benlik saygısı gelişmiş, toplumda birey olarak yer aldığının farkında olan, paylaşımcı, kendini ifade edebilen, sorumluluk sahibi, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygı gösteren, gelenek ve göreneklerimize karşı duyarlı, doğayı koruyan ve Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı bireyler olmak üzere eğitim alırlar.

Yeni Dönem Kayıtlarında %10 İndirim!

NASIL KULLANILIR?
-Fırsattan yararlanabilmek için fırsat sayfasının altındaki formu doldurunuz. Formu doldurduktan sonra tarafınıza SMS ile bir kod gönderilecektir.
-Gönderilen kodu mekan bilgisinde yer alan firma temsilcisine iletmeniz halinde indirimden faydalanabilirsiniz. Kodu iletmemeniz halinde fırsattan yararlanmanız mümkün değildir.
-Her kod sadece 24 saat boyunca geçerlidir. 24 Saatten sonra kod sistemden otomatik olarak silinir ve etkisiz hale gelir. Fırsatı kaçırmış sayılırsınız.
-Her bir kişi aynı fırsattan sadece bir kez yararlanabilmektedir. Eğer daha önce fırsattan faydalandıysanız ve ikinci kez kod isterseniz kod gönderilmeyecektir.

Neden Özel Papatya Anaokulu?

Her çocuk farklı kişilik özelliklerine göre ilgi, yetenek ve bireysel öğrenim stillerine sahiptir. Psikolog ve uzman öğretmen kadromuz onlara beceri ve yaratıcılıklarını özgürce ortaya koyabilecekleri bir öğrenme ortamı hazırlanmaktadır. Eğitim programımız ile değişim ve yeniliğe açık olup çocuklarımızın var olan yeteneklerini ve yaratıcı kimliklerini ortaya çıkarmayı, kendilerini keşfetmelerini, kendilerine ve çevrelerine duyarlı bireyler olarak yetişmelerini sağlamayı amaçlayan anaokuludur.

Mekan Bilgisi

Firma: Özel Papatya Anaokulu
Adres: Fatih Mahallesi No: 52/1-A Atatürk Caddesi Sarnıç/Gaziemir
Telefon: 0232 252 40 41

TALEBİNİZ ALINDI.
Mesaj gönderirken bir hata oluştu. Lütfen iletisim@izmirsonfirsat.com e-posta adresine mail atınız.