Sık Sorulan Sorular

  • Fırsattan Nasıl Faydalanırım?

-Fırsattan yararlanabilmek için fırsat sayfasının altındaki formu doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra tarafınıza SMS ile bir kod gönderilecektir.
-Gönderilen kodu firma temsilcisine iletmeniz halinde indirimden faydalanabilirsiniz.
-Her kod sadece 24 saat boyunca geçerlidir. 24 Saatten sonra kod sistemden otomatik olarak silinir ve etkisiz hale gelir. Fırsatı kaçırmış sayılırsınız. Bu yüzden fırsattan faydalanmak istediğiniz zaman kod başvurusu yapmanız tavsiye edilir.
-Her bir kişi fırsattan sadece bir kez yararlanabilmektedir. Eğer daha önce fırsattan faydalandıysanız ve ikinci kez kod isterseniz kod gönderilmeyecektir.
-Fırsattan faydalanabilmek için kod aldığınız işletmenin temsilcisi sizinle irtibat kurarak kodunuzu isteyecektir. Kodu iletmeniz halinde indiriminiz onaylanacaktır.

  • İşletmeler Nasıl Faydalanabilir?

İzmir Son Fırsat, sadece İzmir’e özel, işletmeler ile müşterilerin en iyi ekonomik şartlarda buluşmasına olanak sağlar. Ziyaretçilerin kolay şekilde indirim ve fırsatlardan faydalanabileceği platformda, etkinlik, organizasyon, turizm, eğitim, yemek, güzellik uygulamaları, servis, hizmet gibi bir çok alanda faaliyet gösteren işletmelerin fırsat yayınlaması için dizayn edilmiştir. Fırsat yayınları ile işletmenizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

  • İzmir Son Fırsat işletmenize ne sunar?

-Yeni müşteriler ve yeni bir kitle edinmenizi sağlar
-Yeni işletmeler için kısa sürede çok fazla kişi tarafından farkedilmenize imkan tanır
-İşletmenizin tanıtımı üstlenir
-Markanızın bilinirliğini arttırır
-Her gün yüzlerce kişinin işletmenizi görmesini ve farketmesini sağlar
-İşletmenizin güvenilirliğini arttırır
-Sürdürülebilir kâr artışı sağlar

Fırsat yayınlamak ve işbirliği için kurumsal iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.