İzmir Son Fırsat, İzmir’e özel, işletmeler ile müşterilerin en iyi ekonomik şartlarda buluşmasına olanak sağlar. Ziyaretçilerin kolay şekilde indirim ve fırsatlardan faydalanabileceği platformda, etkinlik, organizasyon, turizm, eğitim, yemek, güzellik uygulamaları, servis, hizmet gibi bir çok alanda faaliyet gösteren işletmelerin fırsat yayınlaması için dizayn edilmiştir.

2021 Yılında yayın hayatına başlamış olan İzmir Son Fırsat, işletmeler ve site ziyaretçileri için önemli fırsatlar sunmaktadır. İşletmelerin, İzmir Son Fırsat’a özel belirledikleri kampanyalar listelenir. Bu sayede bir çok kişi, ilgili işletmeden daha uygun fiyata hizmet satın alabilir. İşletmeler ise bu sayede daha fazla kişiye hizmet sunma imkanına erişir.

Neden İzmir Son Fırsat?

İzmir son fırsat ile müşteri portföyünüzü genişletebilir, yeni müşteriler edinebilir veişletmenizin sürdürülebilir kârını arttırabilirsiniz. Tüm bunları yaparken aynı zamanda işletmeniz geniş bir kitle tarafından farkedilir ve tanıtımı yapılır. Bu sayede markanızın bilinirliği de artar.

Komisyon Almıyoruz!

İzmir Son Fırsat, işletmeler ile fırsattan faydalanmak isteyen site ziyaretçilerini buluşturma görevi görür. Satın alma işlemlerinden herhangi bir komisyon almaz, ücret talep etmez.

Fırsat Yayınlamak İster misiniz?

Eğer siz de işletmenizin fırsatlarını yayınlamak istiyorsanız Kurumsal İletişim sayfasından bizimle irtibat kurabilir ve hızlı şekilde fırsatlarınızı yayınlama hakkı elde edebilirsiniz.