Düğün, nişan, asker uğurlama, gelin alma ve benzeri organizasyonlarda oynanan zeybek dansı öğrenmek istiyorsanız İzmir Son Fırsat’tan sizler için mükemmel fırsat. İzmir Zeybek Organizasyon’da Zeybek Dans Kursu Eğitimi 250 TL yerine sadece 150 TL.

Morbi vitae purus dictum, ultrices tellus in, gravida lectus.

FİRMA

İzmir Zeybek Organizasyon

TELEFON

0546 886 88 35

İNDİRİM

%40

HİZMET

Zeybek Dans Kursu

KİŞİ GÖRÜNTÜLEDİ

273

Fırsat Detayları

İzmir Zeybek Organizasyon ile evlenecek olan çiftlere, sünnet veya özel günler için zeybek dansı öğrenmek isteyenler için sizlere indirim imkanı sunuyor. İzmir Son Fırsat’a özel İzmir Zeybek Organizasyon’da zeybek dans kursu ve düğün dansı 250 TL yerine 150 TL.

Satın alabileceğiniz hizmetler:
Zeybek dans kursu ve düğün dansı.

Zeybek Dans Kursu 250 TL Yerine 150 TL!

NASIL FAYDALANABİLİRİM?
-Fırsattan yararlanabilmek için fırsat sayfasının altındaki formu doldurunuz. Formu doldurduktan sonra tarafınıza SMS ile bir kod gönderilecektir.
-Gönderilen kodu mekan bilgisinde yer alan firma temsilcisine iletmeniz halinde indirimden faydalanabilirsiniz. Kodu iletmemeniz halinde fırsattan yararlanmanız mümkün değildir.
-Her kod sadece 24 saat boyunca geçerlidir. 24 Saatten sonra kod sistemden otomatik olarak silinir ve etkisiz hale gelir. Fırsatı kaçırmış sayılırsınız. Bu sebeple lütfen fırsattan faydalanacağınız zaman kod isteyiniz.
-Her bir kişi aynı fırsattan sadece bir kez yararlanabilmektedir. Eğer daha önce fırsattan faydalandıysanız ve ikinci kez kod isterseniz kod gönderilmeyecektir.

Firma Hakkında

İzmir Zeybek Organizasyon Doğukan Çiçek tarafından 20 yıllık halk oyunları deneyimi ve 6 yıllık halk oyunları eğitmenliği tecrübesiyle 2018 yılında kurulmuştur. Kurulduğu tarihten bu yana dans kursları, halkoyunları gösteri ekipleri, semazen ekibi, nedimelik hizmeti ,model & manken temini gibi bir çok alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Mekan Bilgisi

Firma: İzmir Zeybek Organizasyon
Adres: Karabağlar
Telefon: 0546 886 88 35

TALEBİNİZ ALINDI.
Mesaj gönderirken bir hata oluştu. Lütfen iletisim@izmirsonfirsat.com e-posta adresine mail atınız.