Gaziemir Derma FaMe Güzellik Salonu’nda kusursuz cilt bakım uygulaması sizi bekliyor. Derma Fame Güzellik Salonu’ndan İzmir Son Fırsat’a özel indirimle cilt bakım uygulaması 300 TL yerine sadece 199 TL! Zamana meydan okuyan bir cilde sahip olmak için fırsatı kaçırma!

Morbi vitae purus dictum, ultrices tellus in, gravida lectus.

FİRMA

Derma FaMe Güzellik

TELEFON

0232 251 90 51

YER

Gaziemir

UYGULAMA

Cilt Bakımı

KİŞİ GÖRÜNTÜLEDİ

753

Fırsat Detayları

Derma FaMe Güzellik Salonu’nda deneyimli estetisyenler eşliğinde derinlemesine cilt bakımı ile kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz. İzmir Son Fırsat’a özel indirim fırsatı ile daha parlak, taze, canlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olacaksınız.

Uygulama Aşamaları
Cilt temizliği, buhar eşliğinde peeling, vakum theraphy, siyah nokta temizliği, ultrasonic scrubber, yüksek frekans, sıcak şoklama, soğuk şoklama, lifting galvanic, cilt maskesi, serum ve krem, cilt masajı.

300 TL YERİNE 199 TL!

NASIL KULLANILIR?
-Fırsattan yararlanabilmek için fırsat sayfasının altındaki formu doldurunuz. Formu doldurduktan sonra tarafınıza SMS ile bir kod gönderilecektir.
-Gönderilen kodu mekan bilgisinde yer alan firma temsilcisine iletmeniz halinde indirimden faydalanabilirsiniz. Kodu iletmemeniz halinde fırsattan yararlanmanız mümkün değildir.
-Her kod sadece 24 saat boyunca geçerlidir. 24 Saatten sonra kod sistemden otomatik olarak silinir ve etkisiz hale gelir. Fırsatı kaçırmış sayılırsınız.
-Her bir kişi aynı fırsattan sadece bir kez yararlanabilmektedir. Eğer daha önce fırsattan faydalandıysanız ve ikinci kez kod isterseniz kod gönderilmeyecektir.

Neden Cilt Bakımı Yaptırmalıyım?

Cilt bakım uygulamaları cildi yaşlanmaya karşı korur ve yaşlanmayı geciktirir. Cildin daima daha taze ve genç kalmasını sağlar. Daha sağlıklı, parlak, pürüzsüz bir cilt için mutlaka periyodik olarak cilt bakımı yaptırmanız tavsiye edilir.

Mekan Bilgisi

Firma: Derma FaMe Güzellik Salonu
Adres: Atıfbey, Kemal Reis Cd. 8-3 C, 35410 Gaziemir/İzmir
Telefon: 0232 251 90 51

TALEBİNİZ ALINDI.
Mesaj gönderirken bir hata oluştu. Lütfen iletisim@izmirsonfirsat.com e-posta adresine mail atınız.