İzmir Anka Reklam’da tabela, kutu harf, ışıklı ve ışıksız tabela, düğün davetiyesi, imsakiye, promosyon ürünleri ve matbaa hizmetlerinde İzmir Son Fırsat’a özel  %25 indirim! Eğer sizin de tabela ve matbaa hizmetlerine ihtiyacınız varsa, kusursuz çözümler İzmir Son Fırsat aracılığı ile İzmir Anka Reklam’da.

Morbi vitae purus dictum, ultrices tellus in, gravida lectus.

FİRMA

İzmir Anka Reklam

TELEFON

0553 852 06 58

İNDİRİM

%25

UYGULAMA

Tabela & Matbaa

KİŞİ GÖRÜNTÜLEDİ

392

Fırsat Detayları

İzmir Anka Reklam’da işyeri tabelası, ışıklı ve ışıksız tabela, kutu harf, imsakiye, broşür, restoran menüleri, kartvizit, düğün davetiyesi İzmir Son Fırsat’a özel %25 indirimli olarak ücretlendirilmektedir.

Satın alabileceğiniz uygulamalar:
Tabela, kutu harf, imsakiye, el broşürü, kartvizit, restoran menüleri, kartvizit, imsakiye, düğün davetiyesi ve diğer matbaa hizmetleri.

Tabela ve Matbaa Hizmetlerinde %25 İndirim!

NASIL FAYDALANABİLİRİM?
-Fırsattan yararlanabilmek için fırsat sayfasının altındaki formu doldurunuz. Formu doldurduktan sonra tarafınıza SMS ile bir kod gönderilecektir.
-Gönderilen kodu mekan bilgisinde yer alan firma temsilcisine iletmeniz halinde indirimden faydalanabilirsiniz. Kodu iletmemeniz halinde fırsattan yararlanmanız mümkün değildir.
-Her kod sadece 24 saat boyunca geçerlidir. 24 Saatten sonra kod sistemden otomatik olarak silinir ve etkisiz hale gelir. Fırsatı kaçırmış sayılırsınız. Bu sebeple lütfen fırsattan faydalanacağınız zaman kod isteyiniz.
-Her bir kişi aynı fırsattan sadece bir kez yararlanabilmektedir. Eğer daha önce fırsattan faydalandıysanız ve ikinci kez kod isterseniz kod gönderilmeyecektir.

Firma Hakkında

İzmir Anka Reklam, sektörde 10 yıldır faaliyet göstermekte olup, Ege bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Sunmuş olduğumuz hizmetlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen firmamız, uzun yıllardır yüksek müşteri memnuniyeti ile sektörde tercih edilen marka olmuştur. Tabela, ışıklı ve ışıksız tabela, dijital baskı, cam kaplama, araç kaplama, araç üstü ekipman kaplamaları, matbaa hizmetleri, promosyon ürünleri ve bir çok alanda hizmet vermektedir.

Mekan Bilgisi

Firma: İzmir Anka Reklam
Adres: Çınarlı / Konak / İzmir
Telefon: 0553 852 06 58

TALEBİNİZ ALINDI.
Mesaj gönderirken bir hata oluştu. Lütfen iletisim@izmirsonfirsat.com e-posta adresine mail atınız.